ВІТАННЯ

Дата: 18.06.2021 11:26

Шаноні лікарі, медсестри, фельдшери, лаборанти, санітари, ветерани медичної галузі

Скала- Подільської громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем медичного працівника. Ваша щоденна праця – взірець поєднання самовідданості та фаховості, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості.

Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Саме на Ваших плечах лежить відповідальна суспільна місія – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг та болю, пропагувати і утверджувати здоровий спосіб життя.

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за вашу працю, чуйність, милосердя, щиру відданість своїм пацієнтам.

Нехай Бог дарує Вам мудрість, чисте серце, життєву енергію і силу. Нехай радують Вас успіхи у праці і вдячні пацієнти.

Нехай Вам самим не зраджують міцне здоров’я і оптимізм. Миру, щастя  та благополуччя Вам і Вашим родинам.

З повагою селищний голова                                    Ігор  ЛОБОДА