ВІТАННЯ
Привітання з Днем фермера
Цьогоріч, 19 червня, вперше в Україні відзначається День фермера.
Від Скала-Подільської громади щиро вітаю вас з професійним святом!
Фермер – не тільки професія, а життєве покликання, не просто робота на землі, а дбайливе господарювання, спосіб життя, колосальна напруга сил і повна самовіддача. У вашому характері втілилися кращі риси господаря землі – працьовитість, стійкість, природна кмітливість, завзятість та соціальна відповідальність.
Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього та душевног задоволення від улюбленої справи. Зі святом!
Селищний голова Ігор ЛОБОДА