Спортивна обнова селища

Дата: 23.06.2021 10:50

Впродовж певного часу в селищі на вулиці Грушевського  (у народі цей мікрорайон традиційно називають військовим містечком) діяв в одному з пристосованих, але добротних, приміщень спортивний зал. Кожен бажаючий міг тут емоційно та фізично розвантажитися, а ті, для котрих спорт став справою життя,- шліфували свою майстерність.

Завдяки ентузіазму небайдужих покращувався стан будівлі, урізноманітнювалися спортивні снаряди.

Участь територіальної громади у Проекті USID  «Добре» дали змогу отримати різноманітні спортивні снаряди та тренажери, обладнання. Відповідно до умов проекту в приміщенні мали бути обладнанні душові кабіни, внутрішні туалети. Керівництво громади подбало про будівельні та опоряджувальні матеріали. Та найголовніше, що є люди, котрі власною працею, не рахуючись з часом, дбали, щоб спортивний зал у повному розумінні слова якнайшвидше прийняв усіх бажаючих. З розумінням до справи поставились і спонсори – так у залі появилося гумове підлогове покриття.

Напередодні Свят Трійці відбулося офіційне відкриття спортивного залу, у якому взяли участь селищний голова Ігор Лобода, його перший заступник Мирон Придруга, секретар виконкому Олег Кужіль, начальник відділу освіти, культури, сімї, молоді та спорту Олександр Ющишин, представники громадськості.

З концертною програмою виступили учасники танцювального колективу «Едельвейс».

Представники влади подякували усім причетним до такої потрібної справи, яку вдалося реалізувати у селищі, та побажали відвідувачам спортзалу справжніх рекордів.