ВІТАННЯ

Дата: 25.06.2021 12:59

Привітання селищного голови Ігоря Лободи з Днем Конституції України

Шановні жителі  та гості громади!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.

Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни - народовладдя, гуманізму та законності.

З повагою,

Селищний голова                                      Ігор ЛОБОДА