«Стрийко-фест» приймав друзів

Дата: 02.08.2021 16:44

Вже не вперше у Гуштинському урочищі «Дуби» відбувся  мотопікнік «Стрийко-фест».

Цьогоріч організатори заходу приурочили його 30-річчю Незалежності України і розпочали його мотопробігом до центру громади, Скали-Подільської, з Державним та червоно-чорним прапорами. Всього налічувалося 51 одиниця мототехніки, не рахуючи раритетного «ЛуАЗу» та інших більш сучасних автомобілів.

Добре продумані локації – фотозона, відпочинкова, харчування, для проведення конкурсів, стоянки техніки тощо. Тут продумали  про можливість прийняття душу.

Цікава географія представництва – Тернопіль, Чортків, Кам’янець-Подільський, Львів…

Як зазначив мешканець польського Жешува Мар’ян Решуто (байкер з 20-річним досвідом), цей захід цікавий щирістю спілкування, гостинністю місцевих мешканців. Тому він приїхав до Гуштина вже вдруге.

Бути байкером – це, насамперед, закоханість у техніку, бажання перебрати власними руками кожен гвинтик, щось удосконалити. Серед присутніх – лікарі, особи з технічною освітою, підприємці, студіююча молодь.

Було чимало веселих конкурсів, а ще - Володимир з Тернополя отримував тут вітання з 35-річчям, за пана Любомира з Івано-Франківська всі присутні раділи з нагоди народження внука-первістка. На мотопікніку побували та спілкувалися з його учасниками селищний голова Ігор Лобода, депутат ради Павло Андрушків, член виконкому Олег Гундзик, редактор Чортківської газети «Голос народу» Любомир Габруськи.

Усе, що відбувалося впродовж двох днів, зацифрував на камеру Анатолій Ружицький.