Соціальної роботи

Дата: 03.08.2021 08:37

30.07.2021 року фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради Іриною Гурою спільно з головним спеціалістом Служби у справах дітей ЦНАП Скороходом О.П. відвідано сімї, щодо яких надійшли повідомлення від субєктів соціальної роботи, про такі, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають в селах Нивра, Вербівка, Підпилипя. Під час візиту здійснено оцінку потреб сімей у соціальних послугах, з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обовязків та створення належних умов для виховання та розвитку дітей. Також було відвідано опікунські сімї, які проживають на даній території, з метою перевірки умов проживання та розвитку дітей, позбавлених батьківського піклування. Проблемних питань не виявлено.

Завідувачем відділення надання соціальних послуг за місцем проживання Тетяною Рудик здійснено планову перевірку діяльності соціальних робітників сіл Нивра, Вербівка, Підпилипя. На час перевірки соціальні робітники знаходилися на своїх робочих місцях. Було відвідано осіб, осіб, які отримують соціальну послугу догляду вдома. Послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю надаються згідно Державного стандарту  та індивідуальних планів. Рекомендовано соціальним робітникам дотримуватися протиепідеміологічних заходів під час відвідування осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.