Нарада з керівниками освіти

Дата: 06.08.2021 15:20

3 серпня 2021 року відбулась нарада з керівниками закладів освіти Скала-Подільської ТГ.

У нараді взяли участь селищний голова Ігор Лобода, заступник селищного  голови Андрій Чокан, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олександр Ющишин, начальник відділу соціального та цивільного захисту Павло Андрушків

Учасниками наради були розглянуті наступні питання:

• участь у встановленні рекорду України до Дня Прапора та проведенні урочистостей, присвячених 30-ій річниці Незалежності України;
  • про стан підготовки закладів освіти до початку нового 2021/2022 навчального року;
  • про організацію виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);
  • щодо здачі інформації з верифікації та авторизації даних по педагогічних працівниках закладів загальної середньої освіти;
  • наявність та стан протирадіаційного укриття;
  •  пожежна безпека в закладах освіти;

Селищний голова Ігор Лобода акцентував увагу на необхідності поставитися з усією відповідальністю до організації освітнього процесу з дотриманням протиепідемічних заходів.

Начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олександр Ющишин повідомив про стан захворюваності на COVID-19 в Скала-Подільській ТГ станом на 03.08.2021 року та основну увагу зосередив на тому, що у разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу згідно Постанови Кабінет Міністрів України від 28 липня 2021 року “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року”. Тому керівникам необхідно проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації серед працівників закладів освіти.

«Розраховуємо на те, що завдяки спільній роботі органів державної влади, місцевого самоврядування, освітян, новий навчальний 2021/2022 навчальний рік розпочнеться в очному форматі, а всі заклади освіти будуть підготовлені на високому рівні», - зазначив Олександр Ющищин.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)