Кубок області з волейболу виграла наша команда !

Дата: 30.08.2021 11:51

У рамках святкувань 30-річчя Незалежності України 29  серпня у  спортивній залі Скала-Подільського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ»  відбулася гра з волейболу на кубок Тернопільщини 2021 року серед чоловічих команд. Учасників змагань – місцевих волейболістів, гостей з Бучача, Збаража, Тернополя – вітали селищний голова Ігор Лобода  та представник Федерації волейболу Тернопілля Юрій Кравцов. Змагання розпочалися грою нашої команди та Тернополя, де  команда Скали-Подільської впевнено обіграла  суперників з рахунком 3:1.  Боротьбу за ІІІ місце вели бучачани та збаражці. Гра завершилася  з рахунком  3:2 на користь команди з Бучача, яка була технічнішою та наполегливішою. До Скали-Подільської не прибула команда з Бережан, яка, однак,  за кількістю проведених зустрічей та набраних очок посіла ІІ місце. Капітану команди Миколі Слуханському представник ФВТО  Кравцов Юрій  Антонович вручив  кубок, а селищний голова  -  кожному члену команди  медаль за перше  місце.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Вітаємо нашу команду з впевненою перемогою та першим місцем в літньому  кубку Тернопільщини 2021 року серед чоловічих команд.