1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата: 31.08.2021 16:21
Кількість переглядів: 1953

Фото без опису1 вересня - День знань

Дорогі школярі, шановні педагоги та батьки!

1 вересня, у День знань, для мільйонів юних громадян України починається навчальний рік.

В цей день  усі навчальні заклади широко відчинять двері для своїх учнів та студентів, у житті яких наступає новий етап в пізнанні навколишнього світу і суспільства. Радісні звуки дзвоника покличуть за парти першокласників, які відкриватимуть для себе Країну знань. З особливим трепетом увійдуть у шкільні класи учні випускних класів, яким  потрібні неабиякі сили та наполегливість – адже їх попереду очікують тестові випробування, вибір життєвого шляху. За час літніх канікул, дорогі школярі, ви підросли та змужніли. Хоча на відпочинок вплинули карантинні обмеження. Надіємося, що гарні літні враження допоможуть вам у навчанні.

Зі щирими словами вдячності ми звертаємося до наших вчителів, чия самовіддана праця викликала і викликає шанобливе ставлення. Інноваційні напрямки діяльності педагогів у галузі підвищення якості освіти, інформатизації навколишнього середовища заслуговують на особливу увагу. Сподіваємося на розуміння та сприяння у реалізації завдань нової української школи, підтримки ініціативи дітей та їх наставників.

Сердечно вітаємо вас з початком навчального року, бажаємо всім міцного здоров'я, витримки, наполегливості, мирного неба, творчих успіхів у всіх ваших справах на благо нашої громади та України!

Селищний голова                                                                          Ігор ЛОБОДА

Начальник відділу освіти, культури,

сім’ї,молоді та спорту                                                                    Олександр ЮЩИШИН

Коментарі:

Даник Михайло Іванович
2021-09-02 10:39:55

І пам'ятайте : Батьки та викладачі предметів в школах - Ніхто не буде ТУРБУВАТИСЯ чи знає Ваша Дитина матеріал, чи - погано засвоїла... Батьки - котрі байдужі, навіть не усвідомлюють, що ДЕРЖАВА свою функцію з "Забезпечення рівних можливостей до Освіти кожному" виконала ! Школи підремонтовані, вчителів - достатньо... Мирне НЕБО завдяки Нашим ВОЇНАМ - забезпечено на підконтрольній території... Оцініть хотя би це ! Вчіться !!!