Співпраця з Державною установою "Центр пробації"

Дата: 23.09.2021 13:25

Фото без описуСпівпраця з Державною установою «Центр пробації»

На тижні відбулася зустріч фахівця із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради з працівниками Чортківського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» з метою визначення  шляхів співпраці  у сфері соціальної адаптації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі; забезпечення соціальних послуг і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням.

Під час зустрічі працівників установ обговорено:

• Наказ Міністерства юстиції України від 29.01.2019 № 272/5 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»;
  • Наказ Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 № 974/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»;

В ході зустрічі обговорено підписання Меморандуму про співробітництво.

Метою цього Меморандуму є об’єднання зусиль Сторін, спрямованих на забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням, та перебувають на обліку Чортківського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)