ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОСТІ

Дата: 23.09.2021 16:01

Фото без опису    Дві визначні дати відсвяткували цими днями мешканці Ниври та Турильчого. У Ниврі вірні Української православної церкви України відзначили 250-річчя освячення храму Михайлового Чуда, що припадає на 19 вересня. Холодна дощова погода не завадила місцевим мешканцям та  гостям села достойно відзначити славний ювілей храму.  У святковій літургії, яку спільно відправили представник Тернопільсько-Кременецької єпархії УПЦ архімандрит-отець Всеволод,  Борщівський благочинний протоієрей Іван Яворський, місцевий парох о.Василь Дешевий , священники зі Скали-Подільської та Кривчого, Гермаківки та Турильчого, Глибочка та  Збручанського, Кам’янця-Подільського, взяли  участь  Петро Лабазюк, генеральний директор групи компаній «Віт-Агро», Анатолій Степчук, керівник кластеру «Товтри», Ігор Лобода,селищний голова, Володимир Гордієнко, директор ПП «САДОМ», керівники установ  та інші. До свята храм відремонтували, облагородили територію. За  безкорисливу довготривалу допомогу  храмові  Петру Лабазюкові вручено орден Святого Архистратига Михаїла  від імені Предстоятеля УПЦ Митрополита Епіфанія, Анатолію Степчуку  - образ  Пресвятої Богородиці з гори Афон, ряд місцевих підприємців та мешканців удостоєні Благодатних грамот, селищному голові вручили  презентаційне видання «Біблії».

Не менш значуща подія  - 150 років освячення  храму  Різдва Пресвятої Богородиці -  зібрала духовенство, мирян, представників влади та підприємництва у Турильчому. У святковій літургії взяли участь селищний голова Ігор Лобода, староста Оксана Цпін. Відправу відслужили  Борщівський благочинний протоієрей Іван Яворський, місцевий парох о.Сергій Борис та десяток їх колег. О.Іван Яворський за заслуги перед Церквою від імені Предстоятеля Української православної церкви Епіфанія вручив  орден Юрія Побідоносця голові ФГ «МаксАгро» Василеві Репетовському, ордени Святого Архистратига Михаїла -  підприємцеві, уродженцеві села Романові Дмитришину, фермеру Ігореві Малюті (депутат селищної ради). Відрадно, що серед тих, котрі удостоєні Благодатних грамот і Роман Ільєв, колишній староста округу, депутат селищної ради.  Тож хай і в майбутньому не міліють джерела духовності та  рівними будуть дороги до храмів, а довкола панує Божа благодать.