Щиро вітаємо із професійним святом - Днем позашкільника !

Дата: 24.09.2021 19:02

Шановні працівники Скала-Подільського дитячого парку!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем позашкільника та висловлюємо щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання! Щорічно на початку вересня розпочинається клопітка та надзвичайно цікава робота у ваших закладах. Позашкільна освіта розвиває здібності й таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя в сучасних умовах. Гуртки допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пишаємось юними гуртківцями, їхньою творчістю, талантами, наполегливістю на своєму шляху до здійснення мрій, бо талановиті діти – результат роботи висококваліфікованих педагогів, які не просто вчать, а надихають своїх вихованців особистим прикладом, долучають до мистецтва, краєзнавства та громадської роботи.

Найціннішим досягненням педагогів-позашкільників є усміхнена,  щаслива дитина, яка реалізується через творчість і радує своїми успіхами.

Дорогі позашкільники, дай, Боже, вам людей на життєвому шляху хороших, очей допитливих, достойних умов праці, натхнення в роботі, здоров’я міцного, миру вам і вашим родинам!

З повагою,

селищний голова                  Ігор ЛОБОДА