ВІТАННЯ

Дата: 01.10.2021 10:16

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку!

Повага до старших – одна з найважливіших людських цінностей.

Думка про те, що людина літнього віку обмежена у своїх можливостях є хибною. Навпаки - те, що може літня людина, рідко здатна зробити більш молода, і йдеться не про сили та енергію, властиві молодому поколінню, а про досвід і терпіння, наполегливість і здатність досягати цілей, ментальну гнучкість і толерантність, притаманні більшості літніх людей. Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за  життя. Нехай ваша осінь буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.

Шануємо Вашу мудрість, силу духу, терпіння та любов, з якими Ви проходили й проходите життєві випробування.  Висловлюємо Вам сердечні слова  вдячності за тяжку працю. Прийміть від нас побажання міцного здоров’я, щастя і добробуту, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!!

З повагою,

директор КУ «Центр надання соціальних послуг»           Ірина СТЯГАР

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)