Адміністрація Скала-Подільського ККП інформує !!!

Дата: 12.10.2021 14:56

Тверді побутові відходи (ТПВ) — це відходи, які утворюються в процесі життєдіяльності людини і накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах. За більш відомою та вживаною в побуті класифікацією ТПВ можна назвати відходами споживання, тобто це ті відходи, що утворюються як безпосередньо в домашніх господарствах, так і в комунальній сфері в цілому.

До вартості послуг перевізника ТПВ включено розрахунок витрат за вивезення лише твердих побутових відходів, до яких відносять:

• картон, папір газетний, пакувальний або споживчий;
  • різного роду тара (дерев’яна, скляна, металева, пластикова);
  • предмети та вироби з дерева, металу, скла, пластмаси та інших матеріалів, що вийшли з ужитку або втратили споживчі властивості;
  • залишки овочів та фруктів, харчові та кухонні відходи;
  • вироби зі шкіри та текстилю (взуття, одяг та ін.)

Опале листя та гілля не є твердими побутовими відходами, оскільки не є продуктом життєдіяльності людини і відноситься ДО СФЕРИ БЛАГОУСТРОЮ. До ТПВ також не відносяться будівельні відходи, великогабаритна побутова техніка та меблі. Гілля, листя, ремонтні відходи, меблі та ін., власник відходів зобовязаний вивезти на звалище самостійно.

Адміністрація ККП