Проведені заходи до Дня захисників і захисниць України , Дня Українського козацтва, Дня Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 17:00

14 жовтня проведено масові заходи до Дня захисників і захисниць України , Дня Українського козацтва, Дня Покрови Пресвятої Богородиці в смт Скала-Подільська та покладанням квітів до памятних місць.

Дані заходи проводились за сприянням  селищної ради, в яких прийняли участь селищний голова Ігор Лобода, перший заступник селищного голови Мирон Придруга, начальник відділу освіти, культури, сімї, молоді та спорту Олександр Ющишин, священник УГКЦ Отець Василь Германюк.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Селищний голова привітав всіх зі святом та побажав  міцного здоровя, щастя і довгих років життя. В свою чергу Отець Василь провів святкову літургічну молитву, якою благословив всіх на многії і благії літа. На заключення  ансамбль Відлуння с.Іванків виконав патріотичні пісні.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису