ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

Дата: 25.10.2021 12:41

21-22 жовтня відбулося виїзне засідання комісії з питань  легалізації заробітної плати та зайнятості населення в складі  начальника Борщівського відділення Чортківської ОДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області Богдана Боднарука, начальника фінансового відділу Скала-Подільської селищної ради Олександри Манюк, заступника селищного голови Мирона Придруги і начальника загального відділу Ольги Бачинської (інспектора праці) в присутності старостів Турильченського округу Оксани Цпін і Бурдяківського  - Ольги Репетівської.

Слід зазначити,що у рамках операції «Урожай»,яка тривала у липні-серпні поточного року, було здійснено чотири такі виїзні перевірки і проведено два  засідання робочої групи. У зазначеному вище періоді залучено до декларування 14 громадян з метою здійснення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у аграрному секторі.

Зокрема, 21 жовтня у Турильченському старостинському окрузі було заслухано п’ятьох суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сільськогосподарській сфері:

СФГ «Дар», СФГ»Надзбруччя», ТОВ «Мрія Фармінг Тернопіль» і одноосібника Віктора Лазарука.

22 жовтня у Бурдяківському старостинському окрузі заслухали  пятьох фізичних осіб:

Віктора Патуляка, Ігоря Галайка, Ярослава Онуфреєва, Сергія Радчука, Любомира Лесіцького.

Решту  громадян, які обробляють одноосібно земельні частки(паї) і здійснюють підприємницьку діяльність на постійній основі без відповідного оформлення, отримали попередження щодо виправлення ситуації до 1 листопада .

Начальник ДПС Богдан Боднарук наголосив стосовно неухильного виконання чинного законодавства, яке регулює земельні відносини, питання оподаткування, оформлення використання найманої праці та оплата праці сільгосп виробникам, громадянам, які є власниками земель площею понад 2 га, та власними силами обробляють такі землі.

Такі рейди необхідні для залучення власників земельних паїв до декларування доходів і сплати відповідних податків до місцевого бюджету,- наголосила начальник фінансового відділу Олександра Манюк.

-Кожен повинен знати, що не оформлений трудовий договір є не лише порушенням трудового законодавства, а й надалі тягне за собою низку проблем,- пояснила під час рейду начальник  загального відділу Ольга Бачинська

Повага до себе починається із шанування законів власної держави.

Фото без опису Фото без опису  Фото без описуФото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)