Володимир Ризак достойно репрезентував Україну

Дата: 25.10.2021 15:29
Кількість переглядів: 1303

Фото без опису

Спортсмен Володимир Ризак,  уродженець   нашої  громади, здобув «срібло» на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який  відбувся цими днями в Угорщині. За перемогу змагалися 450 учасників, серед яких - 30 представників команди України.

Втішає, що Володимир Ризак здобув 2 місце на Чемпіонаті світу у командній естафеті.

Фото без опису Фото без опису

За словами тренера Юрія Гуцула, за результатами змагань Володимир Ризак виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Наразі спортсмен готується до Кубка світу з гирьового спорту.

Нагадаємо, що наш земляк  уже здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи та «бронзу» на Чемпіонаті світу.

Він не лише блискучий спортсмен, але й справжній патріот, який нещодавно повернувся із зони ООС. Успіхів тобі, земляче!