Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:01

Вітаю зі Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, всіх хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Щиро вдячний всім майстрам народного мистецтва, співробітникам музеїв, бібліотек, клубів, аматорських колективів та мистецьких закладів за самовіддану працю, безперервний творчий пошук, відповідальне ставлення до своєї високої просвітницької місії, за те, що приносите у наше життя свято і гарний настрій. Наші музиканти, представники творчої молоді і дитячої художньої самодіяльності беруть участь у різних конкурсах і фестивалях, здобуваючи перемоги та міжнародну славу Скала-Подільської територіальної громади. Бажаю всім витримати нинішні випробування  та реалізувати всі плани. Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі.

З  повагою

селищний  голова             Ігор Лобода