Вшанування борців за Свободу та Незалежність

Дата: 22.11.2021 08:10

Фото без описуУ неділю, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи, відбулося вшанування  тих, котрі своїми переконаннями та діями, життєвою позицією виборювали та відстоюють  Свободу як першооснову демократичного устрою України, Гідність – як вияв людських чеснот, серед яких  патріотизм у перших числах. Нинішнє покоління стало свідком та учасником Помаранчевої революції та Революції Гідності, підйом української нації викликав захват світової спільноти та заздрість ворогів. Це стало ще одним свідченням того, що в різні часи наші попередники – від княжої доби до  активної повстанської  боротьби та дисидентського руху в ХХ столітті -  виборювали право бути рівними серед народів світу.

Фото без опису      Фото без опису

З вітальним словом до присутніх, що зібралися того дня біля меморіальної стели на честь Небесної Сотні , звернувся селищний голова Ігор Лобода. Отець Віталій Парасинчук відслужив панахиду за усіх полеглих за Україну. Присутні вшанували пам'ять Героїв  минувшини та сучасності хвилиною мовчання, запалили лампадки та поклали живі квіти.