Проведено тренінги для учнів 4-х класів «Булінгу- «НІ!»

Дата: 06.12.2021 16:47

Фото без описуВ рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради Іриною Гурою в Скала-Подільській ЗОШ I-II ступенів та Скала-Подільському НВК «ЗНЗ I-III ступенів - ДНЗ»  було проведено тренінги для учнів 4-х класів «Булінгу- «НІ!»».

Фото без опису Фото без опису

Фахівець повідомила, що булінг – явище не нове, воно завжди існувало, але останнім часом отримало новий виток. Діти ознайомилися з найбільш розповсюдженими видами булінгу- психологічним та фізичним, а також з новим видом цькування – кібер булінгом. Учні отримали необхідні знання як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу або його жертвою. Виховання молодого покоління – це невід’ємна складова просвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу.