Новорічні свята

Дата: 15.12.2021 15:51

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці та гості нашої громади з нагоди циклу різдвяно-новорічних свят, які заплановані в Скала-Подільській територіальній громаді запрошуємо всіх охочих долучитися до святкування запалення вогнів Новорічної ялинки яке відбудеться в перед день Святого Миколая. Урочистості розпочнуться 18.12.2021 року о 15:30 годині у центрі селища. Просимо Вас приводити своїх діток на захід.

Також організаційним комітетом Скала-Подільської селищної ради розроблено новорічну програму святкувань.

Чекаємо Вас на запропонованих заходах, які відбуватимуться в нашій громаді з грудня по 23 січень з дотриманням карантинних обмежень.

Заходи, які проходитимуть в приміщеннях громади просимо осіб котрі досягли повноліття  пред'являти COVID сертифікати, або негативний пере-ел тест.