Розпочався цикл новорічно-різдвяних святкувань

Дата: 20.12.2021 16:10

У суботу, 18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, у центрі Скали-Подільської відбулося запалення вогнів новорічної ялинки. Її завчасу встановили та прикрасили – цього найбільше очікувала дітвора.

Було багато емоцій, гарного настрою,  бракувало тільки снігу. Юні аматори Будинку культури підготували інсценізацію з нагоди зустрічі святого Миколая. Адже це свято в українських традиціях пов’язано з утвердженням добра, благодійності, турботи про обездолених. Завжди святий Миколай приходить до нас з подарунками. Ось чому його так щиро очікують не тільки діти.

Фото без опису Фото без опису??????

Присутніх зі святами сердечно привітали селищний голова Ігор Лобода, настоятелі місцевих храмів – отці Віталій Парасинчук та Василь Германюк, котрі побажали усім міцного здоров’я, сповнення надій, радості у родинах, єдності.

Фото без опису Фото без опису

Діти, як годиться, отримали солодкі подарунки, окремі учні- учасники конкурсів та змагань – грамоти.

В урочистостях взяли участь гості з польського міста Раконєвіци (члени тамтешньої пожежної команди). Від святого Миколая до Різдва – рукою подати.