Привітання з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2022 08:00

Дорогі краяни!

Від щирого серця вітаю усіх мешканців Скала-Подільської громади та гостей  з Різдвом Христовим!

Скільки б не було у нашому календарі свят, а народження Христа завжди буде особливим. З ним ми повязуємо наші  сподівання на краще життя, здійснення задумів і мрій, очікуємо хай невеликого дива у бурхливій круговерті буденності.

Хай незгасаюче світло Вифлеємської зірки пробудить у наших серцях світло віри,  сповнить надії, утвердить любов. Шановні земляки!  Хай джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в нашій діяльності стануть добрі наші спільні справи задля впевненого поступу  України та нашого краю.

Хай будуть багатими на справжніх друзів і бажаних гостей ваші домівки. Нехай Новонароджений Божий Син щедро обдаровує вас і ваші родини міцним здоров’ям, благополуччям, оберігає і захищає Україну! Смачної куті та дзвінкої коляди!

Христос рождається! Славімо його!

З повагою,

селищний голова                     Ігор ЛОБОДА