Візит голови Чортківської районної державної адміністрації до Скала-Подільської ТГ

Дата: 06.01.2022 09:07

Незабаром у Скала-Подільській територіальній громаді Центр надання адміністративних послуг здійснюватиме свою діяльність у новому відремонтованому приміщенні. Наразі тут повним ходом тривають завершальні роботи. Відтак, голову Чортківської районної державної адміністрації Володимира Шипітка приємно вразило побачене, адже для людей тут створені всі комфортні та належні умови праці, що є вкрай важливим, в тому числі, і для надання послуг громадянам. Вже завершено всі внутрішні та зовнішні роботи по фасаду будинку, водопостачанню та водовідведенню, зроблено благоустрій прилеглої території до адмінбудинку, встановлено бруківку, влаштовано каналізаційні люки, пандус, а також, на момент робочої поїздки, встановлювався котел.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У рамках візиту очільник району поспілкувався з селищним головою Ігорем Лободою, з яким обговорили ряд важливих питань подальшого розвитку Скала-Подільської територіальної громади, окреслили проблемні аспекти роботи та визначили ряд пріоритетних завдань.

Фото без опису Фото без опису

Також, голова Чортківської РДА поцікавився станом вакцинальної кампанії. Зі свого боку, головний лікар КМП «Скала-Подільське ТМО» Мирослав Вараниця констатував, що краще проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу, ніж ризикувати людськими життями. Адже наразі здоров’я людей - це одне із першочергових питань сьогодення.