Роби добро - і воно повернеться!!!

Дата: 12.01.2022 14:40

В період Різдвяних свят КУ «Центр надання соціальних послуг» започатковано щорічні  акції «Діти-дітям» та «Тепло доброти». Мета акцій – привернути увагу до дітей та осіб похилого віку, які опинилися в складних життєвих обставинах; розвивати традиції благодійності та милосердя.   Діти, які навчаються в освітніх закладах Скала-Подільської громади, мали можливість долучитися до них та поділитися солодощами з тими людьми, які в силу життєвих обставин залишилися зовсім самотніми, без підтримки рідних та близьких, з дітьми, які обділені батьківським теплом, які хворіють чи перебувають в інтернатних закладах, щоб ці люди разом зі всіма відчули святкову атмосферу та дух Різдва. Завдяки вмілій організації директорів шкіл та завідувачів дошкільних навчальних закладів, в рамках акцій отримали солодкі подарунки 82 особи похилого віку та 28 дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. КУ «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради висловлює вдячність всім, хто брав участь в акціях, адже завдяки людській здатності – безкорисливо поділитися з потребуючими – у цьому світі не зникає добро. Робити добро легко та приємно і лише разом ми зробимо світ добрішим.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Дякуємо керівництву Іванківської ЗОШ I-III ст., Скала-Подільського НВК, Скала-Подільської ЗОШ I-II ст., Лосяцької ЗОШ I-II ст., Турильченського НВК, Гуштинської ЗОШ I-II ст., Скала-Подільського ДНЗ «Барвінок», Бурдяківської гімназії та  відділу освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту Скала-Подільської селищної ради за участь у акціях. Особлива подяка приватному підприємцю Аветисяну Гору Артушевичу за пять пар високоякісного взуття для дітей.

Нехай добро зроблене Вами повернеться до Вас сторицею!!!