Привітання з Водохрещем

Дата: 19.01.2022 08:00

Шановні жителі Скала-Подільської  територіальної громади!

19 січня ми відзначаємо велике свято – Хрещення Господнє. Саме цього дня завдяки нашій вірі, сумлінню, добрим прагнення, разом із чистою водою, яка набуває особливих, цілющих властивостей, відбувається очищення людської душі та тіла. У ці дні ми відчуваємо себе великою єдиною родиною, відчуваємо піднесення і радість.

Хочу привітати Вас зі святом, побажати міцного здоров’я, невичерпної енергії, незламної віри у краще та нових звершень на благо усіх жителів нашої  громади та всієї України. Нехай одне із стародавніх християнських свят принесе мир, здоров`я, нові професійні здобутки та успіхи, сімейне благополуччя та добробут, спокій та вдачу.

З повагою,

Селищний голова                       Ігор ЛОБОДА