Вітання з нагоди свята Стрітення Господнього

Дата: 15.02.2022 09:53

Щиро вітаю Скала-Подільську громаду з святом Стрітення Господнього!

У день 15 лютого ми вшановуємо визначну подію, коли маленького Ісуса Христа вперше принесли до Божого Храму на 40-й день після народження.

Свято Стрітення Господнього символізує зустріч зі Словом Божим. Зустріч наших сердець із Серцем Ісуса Христа, наповненим любов’ю і милосердям. Нехай це світле свято буде духовним орієнтиром для кожного із нас!

У цей день ми по-особливому вітаємо представників монашества – провісників Слова Божого, які присвятили своє життя служінню церкві. Нехай ваша віра й молитва допоможуть здолати незгоди сьогодення, приведуть Україну до миру та злагоди! А свято Стрітення Господнього - нагадує нам про правильні основи, буде справжнім духовним орієнтиром.

Бажаю усім жителям нашої громади міцного здоров’я. Нехай удача та успіх завжди супроводжують Вас, а Господь оберігає Ваші домівки. Всіх земних благ, достатку і родинного тепла!

З повагою,

селищний голова            Ігор ЛОБОДА