У пам’яті народній - вічнo

Дата: 18.02.2022 12:20

18 лютого в Скала-Подільській біля пам’ятника Героям Небесної Сотні  відбулася панахида  пам’яті Героїв Небесної Сотні, яку відправили отець Василь та ксьондз Віктор. 18-20 лютого 2014 року – ці трагічні дні і ночі змінили нашу історію, нашої держави і сьогодні продовжують змінювати українське суспільство. Захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і Свободи людини під час Революції Гідності, Герої Небесної Сотні поклали своє життя на вівтар свободи та європейського майбутнього України. Про це, зокрема, йшлося у виступі заступника селищного голови Андрія Чокана.  Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Ми з гордістю згадуємо всіх тих хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання, запилили лампадки та поклали до стели живі квіти. В населених пунктах громади відбулися панахиди памяті Героїв Небесної Сотні і полеглих на Донбасі.