Звучить сирена!Що робити?

Дата: 26.02.2022 22:11

У зв’язку із воєнним станом в Україні штаб з оперативного реагування селищної ради звертається з проханням до мешканців територіальної громади з розумінням ставитися до звукових чи інформаційних повідомлень «ТРИВОГА». При отриманні такого сигналу, з документами та необхідними речами  поспішіть до укриття (підвалу).
Якщо лунає довгий сигнал сирени або церковний дзвін – це означає сигнал «Повітряна тривога».

Якщо звук сирени застав вас посеред вулиці чи якщо у вашому будинку немає підвалу, прямуйте до найближчого укриття.

Добре, якщо ви  підготували заздалегідь приміщення своїх підвалів – нехай там буде мінімальний запас харчів, води, теплого одягу, а також стільці чи ліжко, якщо дозволяє площа.

Також підготуйте так звані «тривожні рюкзаки» – покладіть туди документи, ліки першої необхідності, гроші, ліхтарик, ніж, радіоприймач.

Нагадуємо, що мешканці багатоквартирних будинків по вул. Грушевського,  Залізнодорожна вразі обстрілів зможете перебути в  укритті шкільного тиру  вхід через котельню, або скористатися укриттям під адмінкорпусом  турбази «Збруч»; мешканці вул. Купчинського – в колишньому ПРУ -  (вул. Медова).
Мешканці центру та старої Скали також жителі населених пунктів громади, використовуйте підвали власних будинків.