Шановні краяни!

Дата: 06.03.2022 17:57

Через агресію Росії  проти України,    на Тернопільщині, як і в інших регіонах України,  введено комендантську годину з  22.00 до 6.00, починаючи з 26 лютого.

Це означає:

- заборону громадянам  перебування з 22.00 год. до 06.00 годин на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, які надано виключно працівникам підприємств та організацій, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів, а також членам територіальної оборони;
-заборону руху власного транспорту.

Але це не привід для паніки! Однак, навіть у цей складний час попри застереження,  дехто дозволяє собі порушувати вимоги щодо світломаскування чи влаштовувати гучні вечірки. Нагадуємо,зараз пріоритетним у державі є закон про воєнний стан і відповідальність кратно зросла.

Нагадуємо  ще раз:  сигнал для  населення - звук сирени або інший звуковий чи інформаційний   сигнал!  Не нехтуйте власною безпекою.

З огляду на воєнний стан, знято  всі інформаційні знаки і таблички - назви міст, селищ, вулиць. Це заходи безпеки, не фотографуйте і не панікуйте, якщо ви побачили техніку без розпізнавальних знаків. Не пишіть про це в чати, повідомляйте одразу українським військовим на «гарячі лінії»:
Міністерства оборони та ЗС України -
Служби безпеки України  +380 93 101.

Просимо  виконувати законні вимоги правоохоронців на блокпостах!
Зараз співробітники поліції несуть там службу, проводять перевірки документів  та оглядають транспортні засоби. Можуть виникнути затори на в’їздах та виїздах з населених пунктів – сприймайте це з розумінням.