ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Дата: 14.03.2022 13:37

З настанням тепла просимо  вас дотримуватися простих правил безпеки: не кидати в лісі палаючі недопалки, не розводити багаття в густих заростях, під низько звисаючими кронами дерев, поруч зі складами деревини, торфу, в безпосередній близькості від сільськогосподарських культур. Особливо небезпечно  випалювати суху траву на луках, видолинках і на узліссях,  розводити багаття у вітряну погоду та  залишати його без нагляду. Порушуючи правила пожежної безпеки ви наражаєте на небезпеку себе та оточуючих вас людей. Окрім того, ви завдаєте значної шкоди довкіллю, знищуючи середовище для проживання птахів, дрібних звірів, комах. Не спалюйте пластикові відходи. У  країні триває війна, гинуть люди, знищується інфраструктура. Знищено багато нафтобаз, порушені логістичні звязки. А невдовзі треба починати посівну. Прикро, що чиясь лиха рука запалила суху траву в Лосячі та Турильчому в суботу. Вітром вогонь несло до помешкань. Два пожежні автомобілі змушені були здійснити виїзд до місця підпалу та чергувати там впродовж тривалого часу. Ви задумувалися в який час це робите? Подібні дії у час воєнного стану  можна порівняти з  діяльністю ворожих корегувальників. Нагадуємо також любителям риболовлі: не виходьте на лід, він небезпечний. Не ризикуйте життям заради короткочасного задоволення.