Вітаю вас з Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2022 14:55

Дорогі воїни! Вас називають справжніми українцями, бо ви першими стали на захист своєї країни. Ви – герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекали винагороди за свою справу. Саме так вас оцінює український народ, який ви захищаєте з березня 2014 року. Тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини вийшли на майдани, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли збройній російській агресії. Саме завдяки їх мужності, відданості і щирому патріотизму вдалося зупинити агресора і дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

В антитерористичній операції на Сході України брали участь кілька десятків добровольчих батальйонів, які згодом перетворилися на військові частини. Нині тривають бої за звільнення України, і ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців, які мужньо  боронять Україну. Дякую кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок. Бажаю родинного щастя та злагоди, здоров’я, щастя і  над ворогом. Слава Україні! Героям слава!

З повагою селищний голова                                     Ігор ЛОБОДА