Моніторинг цін

Дата: 23.03.2022 16:40

У період воєнного стану в Україні здійснюється контроль за цінами на ряд товарів,що становлять першу необхідність для людей. Йдеться зокрема про борошно, макаронні вироби,хліб, м'ясо, молоко тощо. В цей перелік також входять певні групи лікарських засобів та пальне для машин. Відповідне рішення було прийняте Урядом.

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та з метою забезпечення цінової стабільності у державі, створена робоча група щодо дотримання суб’єктами господарювання цінової політики на товари першої необхідності на території Скала-Подільської громади. До неї увійшлиі:

-Олександра МАНЮК, -начальник фінансового відділу;

-Ольга БАЧИНСЬКА, -начальник загального відділу, військового обліку та мобілізаційної роботи (інспектор праці);

-Сергій ШУВАРІВСЬКИЙ, -начальник юридичного відділу, інформаційного забезпечення, взаємодії з правохоронними органами та кадровою роботою;

-Олена ЗАВЕРЦОВАНА, -головний спеціаліст;

-Оксана ШЕТЕЛИНЕЦЬ, -начальник Борщівського управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

23 березня .2022 року робоча група спільно з фахівцями Борщівського управління Держпродспоживслужби  в Тернопільській області продовжили проводити контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на товари. Зокрема  перевірили 8 суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі продовольчими товарами в центрі селища, в яких минулого разу були завишені ціни на деякі товари,а також перевірено 5 - ФОПів виїзної торгівлі (на базарі).

Станом на сьогодні всі магазини на території громади працюють,забезпечені  товарами і продуктами першої необхідності, крім солі, яка є в наявності не у всіх закладах торгівлі.

Найнижчі ціни на продукти першої необхідності сьогодні зафіксовані у :

-ФОП- КУБА ЛЕСЯ, магазин «НАСОЛОДА».

-ФОП- ІЛЬНІЦЬКА ОЛЕКСАНДРА, магазин «ОЛЬГА», яка врахувала попередні рекомендації комісії щодо перерахунку вартості  харчових продуктів не більше 10 відсотків на товари, що мають істотну соціальну значущість.

-ФОП- АТАЛЬСЬКИЙ Ігор ,(пекарня,яка єдина на сьогодні не підвищувала ціну на хліб від початку  воєнного стану).

Попереджаємо суб’єкти господарювання не допускати необґрунтоване підвищення цін на товари, які мають істотну соціальну значущість для жителів нашої громади та внутрішньо переміщених осіб.