Усе буде Україна!

Дата: 24.03.2022 10:57

Дорогі мої земляки, шановні співвітчизники! Рівно місяць тому назад росія  на світанку розпочала   війну проти України,  проти нас усіх. Значні людські жертви, страшні руйнування, порушення звичного укладу життя. Заради чого ці жахіття?  Просто одна істота з маніакальними рисами надлюдини  вирішила позбавити народ з глибокою історією, державу – незалежності, територіальної цілісності, самої сутності існування. Ми стоїмо твердо , і світова спільнота з подивом (а дехто з чорною заздрістю) дивиться,  як  Україна відстоює, відвойовує своє. Звертаюся до усіх, хто нині мешкає на території Скала – Подільської територіальної громади, із закликом  бути єдиними у наших прагненнях перемоги над ворогом, відбудови зруйнованих міст та сіл. У єдності, толерантності -  наша сила.  Шукаймо  порозуміння, незалежно від конфесії, говірки, якою спілкуємося, знання чи незнання обрядів та  традицій. Ми – великий народ, і ця велич розкривається через різноманітність. Творімо добро, усі сили спрямовуймо на підтримку  Української армії, яка захищає нас усіх. Прошу співвітчизників, які   змушені були  через війну виїхати з рідних країв та обрали для проживання нашу громаду, включатися у громадську роботу, долучатися до корисних справ. Разом ми зробимо  багато. Вірмо: усе буде Україна!

Селищний голова:   Ігор ЛОБОДА