Опалювальний сезон завершено

Дата: 08.04.2022 21:48

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
«Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні-послуги», пункту 10.4 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово- комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 та пункту 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок i мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, враховуючи інформацію Тернопільського обласного центру з гідрометеорології щодо підвищення показників середньодобової температури повітря на території області та з метою дотримання вимог в галузі економічного використання енергоресурсів, забезпечення регламентно-профілактичних робіт з підготовки роботи систем теплопостачання на території  громади до нового опалювального сезону, керуючись ст.ст. 30, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищний голова видав розпорядження №69 від 6 квітня 2022 року про закінчення опалювального сезону на території Скала-Подільської громади з 8 квітня поточного року.
   Розпорядженням  зобов’язано керівників комунальних закладів освіти, культури, медицини  та старост старостинських округів взяти на контроль його виконання та після закінчення опалювального сезону приступити до проведення підготовчо-регламентних робіт систем теплопостачання до нового опалювального сезону 2022/2023 років.