Громада у скорботі

Дата: 20.04.2022 20:09

Дорогі краяни!

Хвилююче очікування свята Воскресіння Господнього  затьмарила жахлива звістка про те, що у районі бойових дій  з російським агресором   загинув мешканець нашої громади,  уродженець Вербівки,  Вадим СІЧКАР.

У 2015-2016 роках  він боронив рубежі  України на сході. З першого дня нападу на нашу Вітчизну  34-річний  військовик добровільно став на захист рідної землі, суверенітету держави.

Вадим в складі однієї із бойових бригад виконував завдання за призначенням та разом з побратимами давали гідну відсіч ворогові у зоні бойових дій.

Депутатський корпус селищної ради, виконавчий комітет, працівники апарату та я особисто висловлюємо слова щирого співчуття рідним та близьким Вадима, розділяємо біль їх непоправної втрати та схиляємо голови у глибокій скорботі.

Дорога мамо, словами важко виміряти Ваш душевний біль та фізичні страждання втрати, але ми пишаємося, що  Ви народили  й виховали справжнього чоловіка, патріота, захисника. Доземний  уклін!

Просимо Господа прийняти  світлу душу Вадима до Царства Небесного.

Вічна пам'ять Герою!

Слава Україні!