Добрі справи

Дата: 25.04.2022 12:05

Хай Бог віддячить сторицею

Свято Воскресіння Христового – одне з великих щорічних свят. Традиційно у нашому краї заведено поділитися пасхальною радістю з тими, хто за станом здоровя   чи матеріальними статками не має змоги щедро підготуватися до свята. Вже не вперше  ми готували кошики  для самотніх та людей похилого віку. Цьогоріч прагнули, щоби наші співвітчизники, які через війну опинилися на території нашої громади, також  отримали великодні продуктові пакунки. Не залишили ми  без уваги і  багатодітних сімей та дітей-сиріт. До пакунка вклали різні види круп, макарони, олію, цукор, борошно, чай або каву, рибні консерви або ковбаску, пасочку, 20 штук яєць. Цьому передувала значна організаційна робота, сироти отримали ще й солодощі. У ці великодні святкові дні  хочу щиро подякувати усім небайдужим, котрі долучилися до цієї доброї справи та у такий спосіб додали гарного настрою тим, хто живе поруч з нами. Міцного здоровя вам, дорогі наші благодійники, мирного неба, успішної праці та усяких гараздів, хай Бог віддячить сторицею:

ДП «Дінтер Україна Скала» - виконавчий директор Галина Головачук;

Керівництву групи компаній «Континентал Фармз Груп»;

ПрАТ «Птахофабрика «Тернопільська» - генеральний директор Петро Сачик;

Групі компаній «Vitagro» - генеральний директор Петро Лабазюк;

ПАП «Дзвін» - виконавчий директор Олег Гундзик;

ПП «Макс-Агро» - директор Василь Репетовський;

ФОП Володимиру Жируку;

ТОВ «Ренесанс Фарм АНП» - директор Анатолій Польовий;

ТОВ «Галвапняк» - директор Володимир Яловега;

ТОВ «Сібекс» - директор Вячеслав Томчишен;

ПП Олегу Яремі(Борщів), а також сільгоспвиробникам -  Ігорю Малюті (Іванків), Петру Боднарчуку, Назарові Грибі, Петрові Турченяку, Андрію Боровицькому, Василеві Любачевському, Ігорю Маковському, Ігорю Кучеру, Андрію Качмару, Костянтину Грабчаку, Іванові Монастирському (Лосяч), Василеві Угрину, Сергієві Угрину, Віталію Бойчуку, Ігорю Благому, Василеві Гавецькому (Нивра), Іванові Кукелі, Анатолію Павлюку, Романові Надорожному, Вікторові Лазаруку, Олегові Саранчуку (Турильче), фасувальницям - Марії Ханевич, Наталії Сушильницькій, Світлані Васюковій, Галині Дрозд, Оксані Дідик, Ганні Онуфреїв (Бурдяківці), Михайлові Боднару.

З роси і з води, благодійники і помічники. Доземний вам уклін за розуміння і співпрацю.

Селищний голова  Ігор ЛОБОДА