Скала-Подільська селищна рада повторно повідомляє

Дата: 26.04.2022 11:00

Скала-Подільська селищна рада повторно повідомляє, що відповідно до пунктів 10, 12 рішення Ради оборони Тернопільської області від 14 квітня 2022 року №40 запроваджно на території Тернопільської області комендантську годину  з 23 години 00 хв. до 05 години 00 хв. починаючи з 15 квітня 2022 року  для всього населення Тернопільської області, крім військовослужбовців Збройних Сил України, працівників правоохоронних органів, Національної поліції України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, працівників підприємств, установ, організацій, які забезпечують виконання завдань на період дії воєнного стану.

Дозволено роботу закладів харчування на території Тернопільської області до 22 години 00 хв.

Фізичним та юридичним особам на території області у період з 23 години 00 хв. до 05 години 00 хв. дотримуватися режиму світломаскування шляхом вимкнення вуличного освітлення, освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, банерів, вітрин тощо, освітлення в будинках та довкола них.