До дня матері

Дата: 06.05.2022 14:18

Любі наші матері, дорогі жінки, сестри, подруги!

Цими днями травневого розмаю ми відзначаємо День матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя, хто турбується про наше благополуччя, робить життя осмисленим та відповідальним.

Від щирого серця вітаю вас з чим чудовим святом. Доземний уклін і щира подяка вам, наші матері, за ласку, переживання і молитви, які допомагають нам у житті, за ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність.

Покликання жінки – бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині, поводирем її життєвої долі. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення дітей, нехай  серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у домі буде тепло, затишок, достаток і радість.

Хай завжди живе весна у ваших щасливих посмішках. Господнього благословення вам і вашим родинам! Слава матерям наших мужніх воїнів, котрі боронять рідну землю від ворога.

З глибокою повагою та синівською вдячністю  Ігор ЛОБОДА, селищний голова