Герої не вмирають!

Дата: 09.05.2022 16:26

Громада попрощалася  зі своїм Героєм

Сьогодні мешканці Скала-Подільської громади відправили в останню життєву путь  воїна Збройних сил України, уродженця Іванкова Віталія Мамунька. На початку березня він пішов добровольцем на війну, щоби  виконати  найвищий громадський та патріотичний обовязок. Військова частина, де служив солдатом  Віталій, виконувала завдання у районі бойових дій з російським агресором. Під час мінометного ворожого обстрілу українських позицій солдат Віталій Мамунько  героїчно загинув. Йому  було всього 48 років… Ті, котрі знали Віталія Миколайовича, запам’ятають  його як великого життєлюба.

Панахиду за  полеглим  відслужив  єпископ Бучацької єпархії Української греко-католицької церкви владика Дмитро (Григорак) із священниками Борщівського деканату та здійснив обряд поховання  Героя. У прощальному слові він щиро дякував батькам Віталія Мамунька  за достойне виховання, мужність та відповідальність  сина. Такі воїни, як Віталій,  нині ціною власного серця і тіла, нині боронять не тільки Українську державу, а й всю Європу.

Мешканці громади щиро співчувають батькам, рідним загиблого з приводу непоправної втрати і сумують разом з вами. Герої не вмирають! Вони живуть у нашій памяті. Віримо, що Бог вже  зачислив Віталія до  сонму Воїнів Світла.

Слава Україні!