Вернісаж у Бурдяківцях

Дата: 19.05.2022 08:57

Попри тривоги та складнощі  щоденного життя, воно змушує кожного з нас  до пошуку нестандартних підходів до діяльності у родині, колективі, громаді. Разом співпереживаємо за втратами, самоорганізовуємося  для  збору продуктів чи коштів для потреб захисників, турбуємося  про  переселенців… Інший ритм життя, інша буденність. І серед цієї тривожності маємо  світлий та емоційний заряд  духовності: учора в Бурдяківському місцевому музеї відкрилася ювілейна мистецька виставка Олега Левицького – знаного не тільки на Тернопіллі художника. На виставці представлені багатожанрові роботи, виконані у різній техніці. Чимало картин присвячені саме Бурдяківцям, урочищам побіля Збруча. Серія графічних робіт пов’язана із замковими комплексами різних районів області. Чимало робіт автора перебувають у приватних колекціях, з його творчістю знайомі у країнах Європи, Канади. На вернісажі побували та побажали нових творчих звершень авторові, козацького здоров’я селищний голова Ігор Лобода, член Національних спілок України –письменників та журналістів- Євген Зозуляк, колега, відомий майстер пензля Євген Шпак, працівники апарату селищної ради, місцеві освітяни та працівники культури.