Онлайн навчання фахівців КУ "Центру надання соціальних послуг"

Дата: 06.06.2022 14:33

Протягом травня 2022 року за сприяння УФСІ були організовані онлайн семінари, що дало можливість фахівцям КУ «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради поглибити свої знання та здобути практичний досвід у сфері організації надання соціальних послуг. Під час семінарів розглядалися питання підтримки сімей, в яких однією з проблем є вимушене переселення, міграція, ризик відмови від дитини раннього віку, алко- та наркозалежність. Одним з основних питань навчання стала практична робота щодо підтримки сімей, які постраждали внаслідок бойових дій, що є однією з нагальних потреб в умовах сьогодення. Фахівці завдяки вмілій організації занять отримали чіткий алгоритм дій в умовах воєнного стану, набули новий досвід впровадження соціальних послуг на прикладі інших громад.