Навчальних тривог не буває!

Дата: 15.06.2022 14:42

У зв’язку із воєнним станом в Україні штаб з оперативного реагування селищної ради звертається з проханням до мешканців територіальної громади з розумінням ставитися до звукових чи інформаційних повідомлень «ТРИВОГА». При отриманні такого сигналу, з документами та необхідними речами  поспішіть до укриття (підвалу).

Якщо лунає довгий сигнал сирени або церковний дзвін – це означає сигнал «Повітряна тривога».
 Якщо лунає переривчастий недовготривалий сигнал сирени або церковного дзвону – це означає  «Відбій повітряної тривоги».

Якщо звук сирени застав вас посеред вулиці чи якщо у вашому будинку немає підвалу, прямуйте до найближчого укриття.

Добре, якщо ви  підготували заздалегідь приміщення своїх підвалів – нехай там буде мінімальний запас харчів, води, теплого одягу, а також стільці чи ліжко, якщо дозволяє площа.

Тримайте напоготові так звані «тривожні рюкзаки»: документи, ліки першої необхідності, гроші, ліхтарик, ніж, радіоприймач, телефон.
Нагадуємо, що мешканці багатоквартирних будинків по вул. Грушевського,  Залізнодорожна вразі сигналів тривоги зможуть перебути в  укритті шкільного тиру ( вхід через котельню), або скористатися укриттям під адміністративним корпусом  турбази «Збруч»; мешканці вул. Купчинського – в колишньому ПРУ  (вул. Медова).
Мешканців центру та старої Скали, жителів населених пунктів громади просимо використовувати підвали власних будинків. Події останнього часу підтверджують, що ворог прицільно б’є по об’єктах  Тернопілля. Будьте обачні. Не нехтуйте  сигналами повітряної тривоги!

Відділ соціального та цивільного захисту населення