Шановні колеги!

Дата: 17.06.2022 13:02

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника.  Як сказав Гіппократ, «Любов до мистецтва лікувати – це і є справжня любов до людства».

У медицину не приходять випадкові люди. Співчуття, милосердя, гуманізм – основа професійної діяльності медика. І це вповноважує кожного, хто носить білий  халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя  іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов’язав себе з медициною

У неділю  ваше свято! У всіх медичних працівників і так непроста професія, але зараз вона особливо важлива, і в той же час важка. Україна бореться з агресором, медики працюють в нелюдських умовах, кожен день ризикуючи своїм здоров’ям, щоб рятувати чиїсь життя.

Прийміть найщиріші вітання і низький уклін за вашу чуйність, доброту, фантастичну працездатність, витримку, старанність і посидючість. Нехай швидше закінчиться цей непростий період, а ви з нього вийдете з честю ,подолавши всі труднощі . Здоров’я вам, удачі і мільйон слів «Спасибі»!

Мирослав Вараниця, директор

КНП «Скала- Подільське територіальне медичне обєднання»