Вшанували за працю

Дата: 17.06.2022 15:50

Традиційно, у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. З нагоди професійного свята у приміщенні Скала-Подільської міської поліклініки відбувся  офіційно-мистецький перформенс « Вам, люди в білих халатах, наша дяка». Попри сьогоднішній стан у державі, впродовж незначного часу звучали слова вдячності на адресу фахівців, від яких залежить наше здоровя, душевний стан, працездатність. Модератор заходу Ольга Журавінська  (головний спеціаліст відділу освіти, культури, сімї, молоді та спорту) знайшла добрі та водночас  нестандартні слова, які характеризують працю медиків і в період пандемії, і у воєнний час. Присутніх з професійним святом привітав селищний голова Ігор Лобода. Він зазначив, що у Скалі-Подільській нині працюють  два комунальні  підприємства медицини – первинної та вторинної ланки, а також підстанція  Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у селах громади - три лікарські амбулаторії, пункти здоров'я.При активній  підтримці депутатського корпусу цьогоріч зроблено відчутний крок щодо поліпшення матеріально-технічної бази поліклініки: лише останнім часом придбано сучасну оргтехніку, електрокардіограф, апарат для ультразвукової діагностики, реконстрюються кабінети, є ще деякі плани.  Однак, наразі  бракує приміщень.  До привітань голови долучилися керівники комунальних медичних підприємств –Мирослав  Вараниця,  Юрій Лижник. У виступах йшлося не лише про побажання добрих – здоровя, благополуччя , професійне зростання, а й коротку перспективу розвитку медицини громади. Від імені медиків виступила фельдшер підстанції Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Оксана Метельницька.  Селищний голова відзначив грамотами та подяками роботу медичних працівників, вручив квіти. Закладам охорони здоров'я  передано скромні подарунки. Потужний емоційний заряд присутнім передали вихованці музичної школи - у виконанні ансамблю «Домісольки», соліст - Нікола Варабєц, (керівники – Ірина Івасєчко, Віктор Кустіцький) прозвучали відомі українські пісні. Поетичні рядки працівникам медичної сфери репрезентувала Христина Чаплюк.