Шановні медичні працівники

Дата: 19.06.2022 12:46

Шановні медичні працівники — лікарі, фельдшери, медсестри, молодші                                                      медичні працівники, ветерани охорони здоров’я!
                      Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров’я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.
  Неоцінена праця медичних працівників, коли вони борються з підступними хворобами, інфекціями,  а нині  ціною власного життя рятують наших воїнів на передньому краї російсько-української війни. Своєю невтомною працею ви демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.
  З нагоди професійного свята від усієї  Скала-Подільської  громади висловлюю вам велику вдячність за відданість справі. Зичу вам міцного здоров’я,  радості, оптимізму.  Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією, удачі вам!

З повагою,
Селищний голова                           Ігор ЛОБОДА