Громада попрощалася зі своїм Героєм

Дата: 27.06.2022 15:28
Кількість переглядів: 2037

Прикро,  та сумна звістка напередодні вихідних надійшла до Скала-Подільської громади.

Страшна війна зачепила своєю зловісністю  родину Росінчуків з Ниври. Вірний військовій присязі, в бою за нашу Батьківщину, в результаті обстрілу під час виконання бойового завдання з виявленню та знищення сил противника отримав ушкодження  Віктор Росінчук.  Важкі поранення виявилися  несумісними з життям – від отриманих поранень наш земляк,  командир відділення безпілотних авіаційних комплексів однієї із бойових бригад ЗСУ молодший сержант Росінчук  Віктор Богданович помер 23 червня цього року.  Він народився 1982 року, доля відвела йому тільки сорок років, і Віктор прожив його достойно. Сьогодні односельці та мешканці інших населених пунктів попрощалися із Героєм. Віктор залишив у глибокій скорботі батьків, дружину, сина Максима та дочку Ангеліну, рідних та друзів, сусідів. Загиблий у страшній борні з рашистами залишиться у їх памяті як працелюб, людина слова. Він дбав про сімейне гніздо, прагнув доброго майбутнього для дітей, вільної України. За це віддав своє життя.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя.

Щиро співчуваємо рідним і близьким.

Слава Героям!

Герої не вмирають!