Мобільна бригада працює

Дата: 01.07.2022 15:19

За  підтримки  Товариства  Червоного  Хреста  Норвегії  з  1 червня  2022 року  розпочали  в  області  роботу  Мобільні  бригади  медиків.  Мобільні  медичні  бригади  - це  унікальні  підрозділи  медпрофесіоналів,  які  роблять  медико-діагностичну  допомогу  доступною  для  населення. які  постраждали  від  збройного  конфлікту,  або  знаходяться  в  населених  пунктах  із  обмеженим  доступом  до  медичних  послуг.

28  черня  2022 року  Мобільна  бригада   проводила  свою  роботу  в Скала-Подільській  територіальній  громаді.  До її  складу  увійшли  сімейний  лікар,  медична  сестра, психолог.  Спеціалістами  надано  фахові  консультації,  психологічну  підтримку  та  рекомендації  щодо  лікування  із  забезпеченням  ліками.

До  спеціалістів      бригади  звернулося  27  мешканців  громади. З них – 22 жінки,  5 чоловіків,     4  дитини. Зокрема  лікарем  та  медсестрою  здійснено  терапевтичні  обстеження :

- вимірювання  артеріального  тиску .

- рівня  сетурації  крові  киснем

- рівня  глюкози  в  крові.

В  подальшому  робота  Мобільної  бригади  буде  направлена  на  надання  послуг  маломобільним     групам  населення  нашої  громади.