СПІВПРАЦЯ З УКРАЇНСЬКИМ ФОНДОМ СОЦІАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 05.07.2022 16:12

30  червня  з  робочим  візитом  в  Скала-Подільській  селищній  раді  перебували  представники  Українського  Фонду  соціальних  інвестицій  Ольга  КРЕНТОВСЬКА,   координатор  проєкту,  Ірина  КИСЛЯК  консультант  проєкту,  Юрій  ШТЕНДЕРА – інженер  з  впровадження.

Під  час  візиту  обговорювалися  питання  щодо   реалізації  мікропроєкту,  стан  виконання  Плану  заходів  та  перспективи  розвитку  соціальних  послуг  у  Скала-Подільській   громаді.  Особлива  увага  приділялась  питанню  завершення  будівництва    3  поверху  ЦНАП  та  облаштуванню  комунальної  установи  «Центр  надання  соціальних  послуг».

Директор    Ірина  СТЯГАР,  з  допомогою  підготовленої  презентації , ознайомила  присутніх  з  діяльністю  установи  з  моменту  її  утворення та  існуючими  соціальними  послугами.

Селищний  голова  наголосив  на  проблемних  питаннях  та  шляхах  їх  вирішення  завдяки  плідній  співпраці з  Фондом.