Дотримання державних стандартів соціальних послуг

Дата: 06.07.2022 16:42

З метою дотримання державних стандартів соціальних послуг та відповідно до постанови КМУ № 591 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р.    № 859 і від 6 жовтня 2021 р. № 1040  була створена комісія для перевірки щодо призначення і виплати компенсації  фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

Комісією у складі головного спеціаліста Іванни Заплацінської, начальника відділу соціального та цивільного захисту населення Павла Андрушкова, фахівця із соціальної роботи  Галини Миськів та сімейного лікаря  Ірини Данилюк, була проведена інформаційно-роз'яснювальна робота про порядок виплати компенсації особам, які надають послуги з догляду на непрофесійній основі в населених пунктах  Скали-Подільської  ТГ.

Із заявою про потребу у наданні соціальної послуги догляду на непрофесійній основі звернулося 12 осіб.  Фахівцем із соціальної роботи   було здійснено комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб осіб, які потребували надання соціальних послуг. За результатами оцінки послугу отримують 7 осіб.